Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Spiltyper

Quick tip

tirsdag - 19-02-2019

1X2

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Altay Ust-Kamenogorsk - Kuznetskie Medvedi 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya League - Playoff - Kazakstan

Arystan Temirtau - Beibarys Atyrau 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Almaty - Arlan Kokshetau 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)

WHL Women - Rusland

HK Tornado Dmitrov - SKIF Nizhny Novgorod 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Hviderusland

Dinamo Bobruysk - HK Baranovichy 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Shakhtyor Soligorsk - HC Neman Grodno 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Tjekkiet

HC Verva Litvinov - HC Ocelari Trinec 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Vitkovice Steel - Pirati Chomutov 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Bili Tygri Liberec - HC Energie Karlovy Vary 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Dynamo Pardubice - BK Mlada Boleslav 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Sparta Praha - HC Olomouc 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

U20 Liiga - Finland

K-Vantaa (U20) - Ilves (U20) 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
TUTO Hockey (U20) - Karhu Kissat (U20) 12:15
1 x 2 (Ordinær tid)

GET Ligaen - Norge

Stavanger - Stjernen 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Storhamar - Lillehammer 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Sparta Sarpsborg - Vålerenga 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Manglerud Star - Ringerike 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

PHL - Playoffs - Polen

Automatyka Gdansk - GKS Tychy 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
TKH Toruń - MMKS Podhale Nowy Targ 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Metal Ligaen - Danmark

Herning Bluefox - SønderjyskE 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Odense Bulldogs - Rungsted Ishockey 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Frederikshavn Whitehawks - Rødovre Mighty Bulls 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Aalborg Pirates - Esbjerg Energy 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Hockeyallsvenskan - Sverige

Vasterviks IK - IK Pantern 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
AIK IF - VIK Västerås HK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)

DEL - Tyskland

Adler Mannheim - Pinguins Bremerhaven 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Krefeld Pinguine - EHC Red Bull Munchen 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
ERC Ingolstadt - Schwenninger Wild Wings 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kölner Haie - Thomas Sabo Ice Tigers 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Straubing Tigers - Eisbären Berlin 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)

National League - Schweiz

HC Davos - SC Bern 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)
Lausanne HC - HC Lugano 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)
EV Zug - HC Ambri-Piotta 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)

Alps Hockey League - Østrig

Ritten - SG Cortina 14:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Gherdeina - VEU Feldkirch 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Ligue Magnus - Frankrig

Nice - Gap 14:00
1 x 2 (Ordinær tid)

NHL - Nordamerika

Pittsburgh Penguins hos New Jersey Devils 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Tampa Bay Lightning hos Philadelphia Flyers 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Buffalo Sabres hos Florida Panthers 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
New York Rangers hos Carolina Hurricanes 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Columbus Blue Jackets hos Montreal Canadiens 19:35
1 x 2 (Ordinær tid)
Toronto Maple Leafs hos St. Louis Blues 20:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Anaheim Ducks hos Minnesota Wild 20:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Nashville Predators hos Dallas Stars 20:35
1 x 2 (Ordinær tid)
Arizona Coyotes hos Edmonton Oilers 21:05
1 x 2 (Ordinær tid)

AHL - Nordamerika

Texas Stars hos Iowa Wild 20:00
1 x 2 (Ordinær tid)

onsdag - 20-02-2019

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

Amur Khabarovsk - Barys Astana 04:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Red Star Kunlun - Admiral 06:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Ekaterinburg 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Salavat Ufa - AK Bars Kazan 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

SKA Varyagi - SKA-1946 St.Petersburg 05:00
1 x 2 (Ordinær tid)
JHC Spartak Moscow - Atlanty Mytischi 05:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Yuzhny Ural Orsk - Molot-Prikamye Perm 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Gornyak Uchaly - Izhstal Izhevsk 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Zauralye Kurgan - Neftyanik Almetyevsk 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Yugra - Metallurg Novokuznetsk 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Politik om cookies. Du kan lære mere om ændre indstillingerne og få yderligere information om cookies på linket.

Vi er autoriseret og reguleret af Spillemyndigheden, de danske spillemyndigheder, og vores spil testes af iTech Labs, en uafhængig tester af spil- og væddemålsudstyr som garanterer at vores spil er retfærdige og fungerer korrekt. ElectraWorks Limited, Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.