Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Spiltyper

Quick tip

lørdag - 20-10-2018

1X2

AHL - Nordamerika

Bakersfield Condors hos San Diego Gulls 22:30
1 x 2 (Ordinær tid)

NHL - Nordamerika

New York Islanders hos San Jose Sharks 22:35
1 x 2 (Ordinær tid)

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Amurskie Tigry - SKA-1946 St.Petersburg 23:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Taifun Ussuriysk - MHK Dynamo St. Petersburg 23:00
1 x 2 (Ordinær tid)

søndag - 21-10-2018

1X2

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Sibirskie Snaipery - HC Sarmaty 02:00
1 x 2 (Ordinær tid)
KRS Heilongjiang - Russkie Vitiazi 05:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Krasnaya Armiya - JHC Spartak Moscow 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
MHK Dynamo Moscow - MHC Krylya Sovetov 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Riga - Loko Yaroslavl 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
SKA Varyagi - Almaz Cherepovets 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Snezhnye Barsy - Tolpar Ufa 07:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Asian Hockey League - Asien

Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 02:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Tohoku Free Blades - High1 02:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 05:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikamye Perm 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Yugra - Torpedo Ust-Kamenogorsk 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Dizel Penza - HC Bars Kazan 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Cup - Schweiz

EHC Kloten - EHC Biel 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Olten - Rapperswil-Jona Lakers 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC La Chaux De Fonds - HC Davos 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
SC Bern - HC Fribourg-Gotteron 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Ambri-Piotta - Lausanne HC 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
SCL Tigers - ZSC Lions 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
EVZ Academy - Geneve Servette HC 09:45
1 x 2 (Ordinær tid)

SHL - Sverige

Linköpings HC - Skelleftea AIK 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)

DEL - Tyskland

Grizzlys Wolfsburg - EHC Red Bull Munchen 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)
ERC Ingolstadt - Pinguins Bremerhaven 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Thomas Sabo Ice Tigers - Augsburger Panther 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kölner Haie - Eisbären Berlin 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Krefeld Pinguine - Adler Mannheim 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Tjekkiet

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Pirati Chomutov - HC Ocelari Trinec 09:30
1 x 2 (Ordinær tid)
PSG Zlin - HC Olomouc 09:30
1 x 2 (Ordinær tid)
BK Mlada Boleslav - Mountfield HK 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Skoda Plzen - HC Verva Litvinov 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Vitkovice Steel - HC Bili Tygri Liberec 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Slovakiet

MHK 32 Liptovsky Mikulas - Dukla Trencin 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HK Poprad - HK Nitra 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Nove Zamky - MsHK Zilina 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Kosice - DVTK Jegesmedvek 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Kontinental Hockey League - Rusland

SKA St Petersburg - CSKA Moskva 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Severstal Cherepovec - Metallurg Magnitogorsk 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Ligue Magnus - Frankrig

Rouen - Amiens 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Olympique Lyon - Gap 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

DEL 2 - Tyskland

Löwen Frankfurt - EHC Bayreuth 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Dresdner Eislöwen - Kassel Huskies 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Eispiraten Crimmitschau - EC Bad Nauheim 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Lausitzer Füchse - Bietigheim Steelers 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

GET Ligaen - Norge

Stjernen - Ringerike 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Storhamar - Frisk/Asker 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Elite League - Storbritannien

Cardiff Devils - Fife Flyers 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Sheffield Steelers - Manchester Storm 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Erste Bank - EHL - Østrig

Dornbirner Eishockey Club - EC KAC 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Sapa Fehervar AV19 - EC Red Bull Salzburg 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
EC VSV - Graz 99ers 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HK TWK Innsbruck - HC Znojmo 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Vienna Capitals - EHC LIWEST Black Wings Linz 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Politik om cookies. Du kan lære mere om ændre indstillingerne og få yderligere information om cookies på linket.

Vi er autoriseret og reguleret af Spillemyndigheden, de danske spillemyndigheder, og vores spil testes af iTech Labs, en uafhængig tester af spil- og væddemålsudstyr som garanterer at vores spil er retfærdige og fungerer korrekt. ElectraWorks Limited, Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.