Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Spiltyper

Quick tip

onsdag - 15-08-2018

1X2

Venskabskampe - Klubber - Verden

Tolpar Ufa - Tyumensky Legion 03:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Avtomobilist Ekaterinburg - Kuznetskie Medvedi 04:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Dinamo Moskva - Amur Khabarovsk 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Avangard Omsk - Salavat Ufa 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Khimik Voskresensk - HC Sakhalin 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Krasnaya Armiya - MHK Dynamo Moscow 06:30
1 x 2 (Ordinær tid)
SKA-Neva St.Petersburg - Torpedo Ust-Kamenogorsk 07:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Zvezda Chebarkul (U21) - Belye Medvedi (U21) 07:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Stalnye Lisy - HC Sarmaty (U21) 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)
MHK Dynamo St. Petersburg - Almaz Cherepovets 09:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kapitan Stupino - Red Star Kunlun 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Tractor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Tambov - Buran Voronezh 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Dynamo Saint-Petersburg (U21) - Neftyanik Almetyevsk 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Davos - CSKA Moskva 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Lausanne HC - Rouen 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)

torsdag - 30-08-2018

1X2

Champions Hockey League - Europa

HC Skoda Plzen - HC Lugano 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Växjö Lakers HC - SC Bern 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC 05 Banska Bystrica - JyP 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
ZSC Lions - Aalborg Pirates 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)
Vienna Capitals - Frölunda HC 14:20
1 x 2 (Ordinær tid)
Cardiff Devils - EC Red Bull Salzburg 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 31-08-2018

1X2

Champions Hockey League - Europa

Mountfield HK - Thomas Sabo Ice Tigers 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
GKS Tychy - HIFK Helsinki 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Ocelari Trinec - Djurgården 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kärpät - Rouen 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Neman Grodno - HC Kometa Brno 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Malmö Redhawks - TPS Turku 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Eisbären Berlin - EV Zug 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Storhamar - Tappara 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
EHC Red Bull Munchen - Yunost Minsk 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Bolzano - Skelleftea AIK 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)

lørdag - 01-09-2018

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

AK Bars Kazan - SKA St Petersburg 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)

søndag - 02-09-2018

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

Dinamo Moskva - Salavat Ufa 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Avtomobilist Ekaterinburg - Dinamo Riga 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Tractor Chelyabinsk - CSKA Moskva 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)

mandag - 03-09-2018

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

Jokerit - Red Star Kunlun 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Spartak Moskva - Amur Khabarovsk 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Torpedo NN - SKA St Petersburg 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Sochi - Admiral 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
AK Bars Kazan - Dinamo Minsk 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)

lørdag - 08-09-2018

1X2

GET Ligaen - Norge

Frisk/Asker - Ringerike 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)

søndag - 09-09-2018

1X2

GET Ligaen - Norge

Vålerenga - Lillehammer 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

tirsdag - 11-09-2018

1X2

GET Ligaen - Norge

Storhamar - Stavanger 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Stjernen - Sparta Sarpsborg 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 14-09-2018

1X2

Liiga - Finland

Tappara - Ilves 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Vaasan Sport - Pelicans 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kookoo - SaiPa 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Lukko - Ässät 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
KalPa - Jukurit 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
JyP - HIFK 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
TPS - HPK 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Erste Bank - EHL - Østrig

Sapa Fehervar AV19 - KHL Medvescak Zagreb 12:45
1 x 2 (Ordinær tid)
EHC LIWEST Black Wings Linz - Vienna Capitals 13:15
1 x 2 (Ordinær tid)
EC Red Bull Salzburg - EC KAC 13:15
1 x 2 (Ordinær tid)
HK TWK Innsbruck - Dornbirner Eishockey Club 13:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Politik om cookies. Du kan lære mere om ændre indstillingerne og få yderligere information om cookies på linket.

Vi er autoriseret og reguleret af Spillemyndigheden, de danske spillemyndigheder, og vores spil testes af iTech Labs, en uafhængig tester af spil- og væddemålsudstyr som garanterer at vores spil er retfærdige og fungerer korrekt. ElectraWorks Limited, Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.