Mine favoritter

Klik på et stjernesymbol i spilleområdet for at vælge favoritter.

Spil på Basketball

Live højdepunkter

Spiltyper

Quick tip

torsdag - 13-12-2018

Sejrsspil

Women's Korean Basketball League - Sydkorea

Woori Bank Wibee - Shinhan S-Birds 05:00

VTB Youth league - Europa

Samara 2 (RUS) - BC Spartak St. Petersburg 2 (RUS) 05:00
Avtodor Saratov 2 (RUS) - Zenit St. Petersburg 2 (RUS) 05:00
UNICS Kazan 2 (RUS) - Enisey Krasnoyarsk 2 (RUS) 06:00
Nizhny Novgorod 2 (RUS) - CSKA Moscow (Juniors) (RUS) 11:00

MABA Cup - Malaysia

Putrajaya BA - ATM 05:00
Sarawak - Malaya Titans BC 08:00

B3.League - Japan

Tokyo Cinq Reves - Kagoshima Rebnise 05:00

Basketball Liga - Sydkorea

Orions - Mobis Phoebus 05:30
KT Sonicboom - Samsung Thunders 05:30

Hong Kong Super Kung Sheung Cup International - Asien

Tycoon - Guang Xi Wei Zhuang 06:00
Winling - Malaysia 07:45

Chinese Basketball Association - Kina

Jiangsu Dragons - Shandong 06:35
Qingdao Eagles - Fujian 06:35
Guangdong Southern Tigers - Jilin 06:35
Shanghai - Nanjing Monkey King 06:35
Zhejiang Guangsha Lions - Liaoning 06:35

Asean Basketball League - Asien

Zhuhai Wolf Warriors - Saigon Heat 07:00

Super League - Iran

Shahrdary Gorgan - Padafand Raad Havaei Dezful 07:30
Avizheh Sanat - Zob Ahan 07:30
Naft Abadan - Pegah Tehran 07:30

Superleague - 1st Division - Rusland

CSKA Moscow II - Vostok 65 Yuzhno-Sakhalinsk 08:00
Samara-SGEU - Spartak-Primorie 10:00

Division A - Kvinder - Rumænien

Targu Mures - CS Phoenix Constanta 08:00
KSE Targu Secuiesc - CS Agronomia Bucuresti 11:00

Premier League - Bahrain

Muharraq - Sitra 09:45
Al Hala - Al Najma 11:45

Eurocup - Kvinder - Europa

Cukurova (TUR) - Udominate Basket (SWE) 10:00
BC Tsmoki Minsk (BLR) - Inventa Kursk (RUS) 11:00
AZS PWSZ Gorzow (POL) - Sodertalje (SWE) 12:00

Euroleague - Kvinder - Europa

Hatay BSB (TUR) - Sopron Basket (HUN) 10:00
TTT Riga (LAT) - Fenerbahce (TUR) 12:30
Famila Wuber Schio (ITA) - UMMC Ekaterinburg (RUS) 14:30

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italien

Basket Mugnano (U20) - Cestistica Ischia (U20) 10:30

Super Liga - Kvinder - Israel

Maccabi Ashdod - AS Ramat Hasharon 11:00
Hapoel Petah Tikva - Elizur Holon 12:00
Elizur Ramla - Bnei Herzliya 13:30

Korisliiga - Women - Finland

Helmi Basket HBA - Peli-Karhut 11:30

Euroleague - Mænd - Europa

Olympiakos Piraeus (GRE) - Anadolu Efes (TUR) 11:45
CSKA Moskva (RUS) - Khimki Moscow Region (RUS) 12:00
Fenerbahce (TUR) - Olimpia Milano (ITA) 13:30
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Baskonia Vitoria (ESP) 14:05
Real Madrid (ESP) - F.C. Barcelona (ESP) 15:00

A1 Liga - Kroatien

Hermes Analitica - Cibona Zagreb 12:00

1. Liiga - Estland

Tartu Kalev/Estiko - Betoonimeister/Tskk/Nord 12:00

Premier League - Israel

Hapoel Beer Sheva - Maccabi Rishon Lezion 12:00

Cup - Østrig

Villach Raiders - Allianz Swans Gmunden 12:30

BLNO - Norge

Kongsberg Miners - Asker Aliens 13:00
Gimle BBK - Froeya Basket 13:00

Dutch Basketball League - Men - Holland

Zwolle - Den Bosch 13:30

NBB - Brasilien

Sao Jose Unimed Vinac - Uniceub BRB Brasilia 17:00
Botafogo - Pinheiros Sky 17:45

Liga Nacional - Argentina

Gimnasia de Comodoro - Quilmes 19:30
Olimpico de la Banda - San Martin de Corrientes 20:00
La Union - Atenas 20:00

NBA - Nordamerika

Los Angeles Lakers hos Houston Rockets 20:05
Los Angeles Clippers hos San Antonio Spurs 20:35
Orlando Magic - Chicago Bulls (Neutral bane) 21:35

fredag - 14-12-2018

Sejrsspil

NBL - Australien

Perth Wildcats - Sydney Kings 05:50

Polska Liga Koszykówki - Polen

Rosa Radom - KKK Krosno 13:00
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Politik om cookies. Du kan lære mere om ændre indstillingerne og få yderligere information om cookies på linket.

Vi er autoriseret og reguleret af Spillemyndigheden, de danske spillemyndigheder, og vores spil testes af iTech Labs, en uafhængig tester af spil- og væddemålsudstyr som garanterer at vores spil er retfærdige og fungerer korrekt. ElectraWorks Limited, Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.