Fodbold
Resultat 1X2
Over/Under
Handicap 0:1
1
X
2
Mål
Over
Under
1
X
2
Haras El-Hodood
Alexandria Sporting Club
LiveHalvleg
1
1
1
1
-200
+195
+1000
3,5
3,5
+110
3,5
-155
+200
+165
+145
El Hamam
El Zarqa
Live1. HL 46:14
1
1
2
2
+550
+200
-165
3,5
3,5
-250
3,5
+175
Abu Qair Semad
El Raja
LiveHalvleg
1
1
0
0
-800
+550
+2500
2,5
2,5
+155
2,5
-225
+100
+135
+475
Al Olympy
Pioneers Club
LiveHalvleg
1
1
0
0
-550
+425
+1650
2,5
2,5
+150
2,5
-225
+120
+130
+340
AL Musannah SC
Sohar
Live1. HL 30:41
2
2
0
0
-1200
+800
+2200
3,5
3,5
-130
3,5
-105
Tennis
2-vejs - Hvem Vinder?
Hvem vinder sættet?
Spilvinder
1
2
1
2
1
2
Donna VekicCRO
Irina-Camelia BeguROU
Live3. sæt
0
0
15
15
S
0
0
2
2
K
1
1
1
1
Sæt
+450
-750
3 sæt
+450
3 sæt
-750
Game 2
+120
Game 2
-160
Francesco PassaroITA
Lucas BouquetFRA
Live3. sæt
30
30
0
0
S
0
0
1
1
K
1
1
1
1
Sæt
-175
+125
3 sæt
-175
3 sæt
+125
Game 2
-1600
Game 2
+650
Daniel CoxGBR
Tao MuCHN
Live2. sæt
ADV
ADV
40
40
S
1
1
0
0
K
0
0
1
1
Sæt
+120
-165
2. sæt
-275
2. sæt
+190
Game 2
-200
Game 2
+150
Roberto Bautista-AgutESP
Marton FucsovicsHUN
Live1. sæt
40
40
0
0
S
5
5
5
5
K
0
0
0
0
Sæt
-200
+145
2. sæt
-155
2. sæt
+115
Game 11
-10000
Game 11
+3000
Håndbold
Handicap
Resultat 1X2
Over/Under
1
2
1
X
2
Mål
Over
Under
Qatar SC
Al Wakra
Starter om 4 min
+5,5
-115
-5,5
-115
+650
+1350
-900
50,5
50,5
-145
50,5
+105
Basketball
Game Lines
1. Halvleg
Spread
Samlet
Money line
Spread
Samlet
Money line
Shenzhen Aviators
Jiangsu Dragons
LiveQ3 < 06:15
71
71
60
60
-19,5
-115
+19,5
-115
206,5
O 206,5
-135
U 206,5
-105
Enisey KrasnoyarskRUS
Panathinaikos BCGRE
LiveQ4 < 05:45
54
54
52
52
-4,5
+115
+4,5
-160
128,5
O 128,5
+105
U 128,5
-145
-350
+225
Lokomotiv Kuban Krasnodar 2
Khimki-Podmoskovye
LiveQ2 < 09:45
15
15
17
17
+8,5
-135
-8,5
-105
146,5
O 146,5
-115
U 146,5
-115
+260
-400
+5,5
-165
-5,5
+120
68,5
O 68,5
-125
U 68,5
-110
+250
-375
Cape Town Tigers
Roche-Bois Warriors
LiveQ2 < 07:45
34
34
16
16
-50,5
-155
+50,5
+110
156,5
O 156,5
-115
U 156,5
-120
-26,5
-155
+26,5
+110
Ishockey
Game Lines
1 Periode
Spread
Samlet
Money line
Spread
Samlet
Money line
Msmo 7.62
Beliye Medveditsy Chelyabinsk
Live2nd Intermission
4
4
1
1
-3,5
-190
+3,5
+135
6,5
O 6,5
-165
U 6,5
+120
Yuzhny Ural Orsk
Zvezda Moscow
Starter om 4 min
+1,5
-300
-1,5
+230
4,5
O 4,5
+100
U 4,5
-135
+100
-135
1,5
O 1,5
+140
U 1,5
-200
Zauralye Kurgan
Rubin Tyumen
Starter om 4 min
+1,5
-350
-1,5
+230
4,5
O 4,5
-110
U 4,5
-120
-105
-125
1,5
O 1,5
+135
U 1,5
-190
HC Almaty
Snezhnye Barsy
Starter om 5 min
-1,5
-105
+1,5
-135
5,5
O 5,5
-105
U 5,5
-135
-300
+210
1,5
O 1,5
-110
U 1,5
-125
Volleyball
2-vejs - Hvem Vinder?
Sætvinder
Samlet Point
1
2
1
2
Point
Over
Under
LionsPro
LegionPro
LiveAfbrydelse 3. sæt
25
25
19
19
1
1
1
1
Sæt
-1000
+475
4. sæt
-250
4. sæt
+170
185,5
185,5
+120
185,5
-165
VC Almaty
VC Karaganda
Live2. sæt
16
16
16
16
0
0
1
1
Sæt
-175
+125
2. sæt
-250
2. sæt
+165
Dinamo Kazan
Sparta Nizhnii Novgorod
Live1. sæt
22
22
23
23
0
0
0
0
Sæt
-1100
+500
1. sæt
+135
1. sæt
-190
180,5
180,5
+100
180,5
-140
Belogorye Belgorod 2U23
Zenit St Petersburg 2U23
LiveAfbrydelse 1. sæt
25
25
19
19
0
0
0
0
Sæt
-900
+450
2. sæt
-200
2. sæt
+145
175,5
175,5
-110
175,5
-125
Italmas-Izhgtu Izhevsk
Ryazan
Live2. sæt
1
1
0
0
1
1
0
0
Sæt
-650
+360
2. sæt
-250
2. sæt
+165
165,5
165,5
-110
165,5
-125
Bordtennis
2-vejs - Hvem Vinder?
Hvem vinder sættet?
Sæt - Samlet Point
1
2
1
2
Point
Over
Under
Mikhail GusevRUS
Sergey KulikovRUS
Live4. sæt
8
8
4
4
2
2
1
1
Sæt
-10000
+1300
4. sæt
-2500
4. sæt
+750
17,5
17,5
-110
17,5
-125
Dmitry TikhnenkoRUS
Miroslav MinkovRUS
Live3. sæt
2
2
2
2
2
2
0
0
Sæt
-550
+325
3 sæt
+110
3 sæt
-155
18,5
18,5
-155
18,5
+110
Badminton
2-vejs - Hvem Vinder?
Hvem vinder sættet?
Sæt - Samlet Point
1
2
1
2
Point
Over
Under
T. Hoki/Y. KobayashiJPN
Y. Lee/C.-L. WangTPE
Live2. sæt
11
11
10
10
1
1
0
0
Sæt
-250
+165
2. sæt
-115
2. sæt
-120
38,5
38,5
-145
38,5
+105
Golf
3-Ball Match
1
2
3
Cricket
2-vejs - Hvem Vinder?
1
2
Medier

Vælg fra listen med live begivenheder for at se medier.