Alle Challenger
Tennis
Sorter efter
Konkurrencer
Sorter efter tid
2-vejs - hvem vinder?
Hvem vinder sættet?
ATP Challenger - Buenos Aires (ARG) - Clay
1
2
1
2
Maximiliano EstevezARG
Agustin VelottiARG
I morgen / 14.00
+270
-455
+210
-334
Nicolas AlvarezPER
Juan Manuel CerundoloARG
I morgen / 14.00
-385
+240
-295
+190
Gastao EliasPOR
Felipe Meligeni Rodrigues AlvesBRA
I morgen / 14.00
-358
+220
-278
+180
Bastian MallaCHI
Martin CuevasURU
I morgen / 14.00
-115
-125
-115
-125
Mariano KestelboimARG
Facundo Diaz AcostaARG
I morgen / 14.00
+130
-189
+115
-167
Orlando LuzBRA
Juan Pablo FicovichARG
I morgen / 14.00
-125
-115
-125
-115
Genaro Alberto OlivieriARG
Oscar Jose GutierrezBRA
I morgen / 14.00
-143
100
-139
-106
Jordan CorreiaBRA
Pol Toledo BagueESP
I morgen / 14.00
-125
-115
-125
-115
Thiago Agustin TiranteARG
Rafael MatosBRA
I morgen / 14.00
+115
-167
+105
-154
Sebastian BaezARG
Pedro SakamotoBRA
I morgen / 14.00
+130
-189
+115
-167
Guilherme ClezarBRA
Hernan CasanovaARG
I morgen / 14.00
-400
+240
-304
+195
Tomas Martin EtcheverryARG
Maxime HamouFRA
I morgen / 14.00
-189
+130
-176
+120
ATP Challenger - Columbus (USA) - Hard - Indoor
1
2
1
2
J.J. WolfUSA
Peter PolanskyCAN
I dag / 16.15
-200
+135
-176
+120
ATP Challenger - Florence (ITA) - Clay
1
2
1
2
Gianluigi QuinziITA
Dmitry PopkoKAZ
I morgen / 08.00
-106
-139
-110
-134
Alex MolcanSVK
Raul BrancaccioITA
I morgen / 08.00
-200
+135
-176
+120
Gian Marco MoroniITA
Carlos TabernerESP
I morgen / 08.00
+140
-209
+125
-182
Stefano NapolitanoITA
Carlos AlcarazESP
I morgen / 08.00
-121
-121
-121
-121
Andrea PellegrinoITA
Markus ErikssonSWE
I morgen / 08.00
-209
+140
-182
+125
Riccardo BonadioITA
Inigo CervantesESP
I morgen / 08.00
+110
-162
+105
-150
Blaz KavcicSLO
Enrico Dalla ValleITA
I morgen / 08.00
-304
+200
-250
+165
Oriol Roca BatallaESP
Nino SerdarusicCRO
I morgen / 08.00
-115
-125
-115
-125
Pedro CachinARG
Mohamed SafwatEGY
I morgen / 08.00
-167
+115
-154
+105
Carlos BerlocqARG
Javier Barranco CosanoESP
I morgen / 08.00
-278
+185
-228
+155
Giulio ZeppieriITA
Elliot BenchetritFRA
I morgen / 08.00
+110
-162
+105
-150
Jelle SelsNED
Marco TrungellitiARG
I morgen / 08.00
-139
-106
-134
-110
Filip HoranskySVK
Andrea ArnaboldiITA
I morgen / 08.00
-167
+115
-154
+105
Daniel Gimeno-TraverESP
Mario Vilella MartinezESP
I morgen / 08.00
+210
-334
+165
-250
ATP Challenger Glasgow (GBR) - Doubles - Hard
1
2
1
2
J. Murray/J.-P. Smith
R. Bemelmans/D. Masur
Live3. sæt
0
0
0
0
S
3
3
6
6
K
1
1
1
1
Sæt
+260
-385
ATP Challenger Sibiu (ROU) - Clay
1
2
1
2
Christopher O'ConnellAUS
Danilo PetrovicSRB
Starter om 44 min.
-121
-121
-121
-121
Challenger ATP - Glasgow (GBR) - Hard
1
2
1
2
Alexandre MullerFRA
Emil RuusuvuoriFIN
Starter om 54 min.
+475
-1112
+333
-625
Medier

Vælg fra listen med live begivenheder for at se medier.